Bydgoszcz
-1C
Niebo częściowo zachmurzone
65% wilgotność
Wiatr: 6km/h WNW
H -0 • L -2
0C
Sob
-0C
Nd
0C
Pon
2C
Wt
0C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesZmiany w centrum magazynowym przy Mokrej. Jedna z firm powiększa swoją przestrzeń
Waimea Bydgoszcz
20.09.2021 | 10:40

Zmiany w centrum magazynowym przy Mokrej. Jedna z firm powiększa swoją przestrzeń

Na zdjęciu: Od 2019 roku Zadbano wynajmuje powierzchnię w hali F Fortress Logistic Park Bydgoszcz. To położone w rejonie ulic Mokrej i Chemicznej nowoczesne centrum magazynowo-logistyczne, które zrealizowała Waimea Holding.

Fot. Szymon Fiałkowski

Firma Zadbano (dawniej DTS) powiększa wykorzystywaną przestrzeń magazynowo-biurową w Fortress Logistic Park Bydgoszcz. Magazyny przy ulicy Mokrej zostały wybudowane przez Waimea Holding.

Zadbano (wcześniej DTS) od 20 lat zapewnia kompleksową obsługę dostaw produktów z największych sklepów na terenie całego kraju wraz z serwisem wniesienia, instalacji, podłączenia czy montażu. Przedsiębiorstwo każdego roku realizuje ponad milion zleceń i pracuje dla ponad 450 marek o zasięgu ogólnopolskim. Dzięki rozbudowanej sieci 16 oddziałów na terenie całego kraju firma świadczy też usługi magazynowe, oferując klientom składowanie krótko- i długoterminowe.
Od 2019 roku Zadbano wynajmuje powierzchnię w hali F Fortress Logistic Park Bydgoszcz. To położone w rejonie ulic Mokrej i Chemicznej nowoczesne centrum magazynowo-logistyczne, które zrealizowała Waimea Holding. Zimą tego roku zostało ono zakupione przez południowoafrykański fundusz Fortress REIT – była to jego pierwsza bezpośrednia transakcja w Polsce.

W poniedziałek, 20 września Fortress REIT poinformował, że spółka Zadbano powiększy swoją powierzchnię w ramach dotychczasowego parku do niespełna 2 tys. mkw. – Jesteśmy zaszczyceni, że możemy kontynuować współpracę i jednocześnie powitać firmę Zadbano w naszym najnowocześniejszym obiekcie logistycznym, który umożliwi jej zwiększenie efektywności w zaspokajaniu szybko rosnących potrzeb na lokalnym rynku, jak i szerzej w regionie Europy – mówi Maciej Tuszyński, MD Fortress REIT Europe.

Renegocjacja dotychczasowej umowy odbyła się we współpracy ze specjalistami z firmy doradczej Cresa Polska. – Decyzja była podyktowana ciągłym rozwojem spółki, wewnętrznymi analizami oraz zwiększonymi wolumenami towarów na jednostce. Dotychczasowa lokalizacja spełnia wymagania klienta, dodatkowo dostępność powierzchni oraz atrakcyjne warunki pozwoliły na kontynuację współpracy z obecnym wynajmującym – mówi Jakub Dudkiewicz, starszy doradca w firmie Cresa Polska.

CZYTAJ TAKŻE: Kolejne inwestycje Panattoni. Powstają magazyny w Bydgoszczy i centrum usługowo-produkcyjne w Lisim Ogonie

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
3 miesięcy temu

Miasto się rozwija <3

Powiązane treści