Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Canal+ przygotowuje dokument o Tomaszu Gollobie. „Jesteśmy już po połowie zdjęć”

Dodano: 22.01.2022 | 21:34

Na zdjęciu: W kwietniu minie pięć lat od wypadku Tomasza Golloba na torze motocrossowym w Chełmnie. Od tego czasu, były żużlowy mistrz świata porusza się na wózku inwalidzkim i toczy walkę o powrót do zdrowia.

Fot. Szymon Fiałkowski / archiwum

Wiele wskazuje na to, że niebawem Canal+ przygotuje kolejną filmową propozycję dla kibiców żużla. Mająca prawa do transmisji żużlowych rozgrywek w kraju stacja planuje powstanie filmu dokumentalnego o Tomaszu Gollobie.

W kwietniu minie pięć lat od wypadku Tomasza Golloba na torze motocrossowym w Chełmnie. Od tego momentu, żużlowy mistrz świata z 2010 roku porusza się na wózku inwalidzkim i przechodzi rehabilitację, aby wrócić do zdrowia. Sam Gollob o swojej rehabilitacji opowiadał niedawno w dwugodzinnej rozmowie z Małgorzatą Domagalik w Kanale Sportowym.

Jak się okazuje, teraz w planach jest powstanie filmu dokumentalnego o jednym z najlepszych polskich żużlowców. – Nie ukrywam, że pracujemy nad dokumentem o Tomaszu Gollobie – mówi w rozmowie z WP SportoweFakty Marcin Majewski z nc+. Jak dodaje, trwają już prace nad powstaniem takiego filmu. – Jesteśmy już po połowie zdjęć, jeszcze parę zdjęć przed nami – przyznaje Majewski.

Majewski zdradza, że sam Gollob też jest gotowy na to, by ukazać kibicom swoje codzienne życie i to, jak wygląda jego codzienna rehabilitacja. – To będzie taki dokument, gdzie kibice będą mogli obejrzeć to wszystko od środka – ujawnia dziennikarz nc+.

0 0 votes
Article Rating
Canal+ przygotowuje dokument o Tomaszu Gollobie. "Jesteśmy już po połowie zdjęć"
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments