Bydgoszcz
-6C
92% wilgotność
Wiatr: 4km/h SSE
H -6 • L -6
2C
Sr
2C
Czw
1C
Pt
3C
Sob
1C
Nd
ZDMiKP: Wstrzymanie ruchu tramwajowego na odcinku Przylesie-Łoskoń Tramwaje z centrum jadą tylko do pętli Przylesie.
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesNowy sklep w Bydgoszczy. Otwarcie już jutro!
bread-1281053_1280
19.10.2016 | 18:36

Nowy sklep w Bydgoszczy. Otwarcie już jutro!

Sklep zlokalizowany jest przy ulicy Nakielskiej 213 w Bydgoszczy.

Na zdjęciu: W sklepie będzie można kupić m.in. ciepłe, świeże pieczywo.

Fot. wolny dostęp

Świeże pieczywo, wypiekane dzięki nowoczesnej i unikalnej technologii, będzie można już od jutra kupić w nowym supermarkecie Mila. Kolejny sklep w Bydgoszczy zlokalizowany jest przy ul. Nakielskiej 213. 

Sieć sklepów pełniących zarazem funkcję warzywniaka, cukierni i sklepu mięsnego jest już dobrze znana mieszkańcom Bydgoszczy. W całej Polsce placówek jest ponad 140. W każdej z nich klienci mogą znaleźć nie tylko pełnowartościowe pieczywo wypiekane już w sklepie na bieżąco ze świeżego, a nie z mrożonego ciasta, ale również wędliny o dużej zawartości mięsa i wysokiej jakości. Produkty mięsne są naturalnie wędzone, oparte o staropolskie receptury – „Smak Tradycji”. W sklepach Mila można również kupić wędliny dostarczane prosto z wędzarni. To produkty o dużej zawartości mięsa i białka bez sztucznych aromatów i barwników, które w dniu produkcji trafiają jeszcze ciepłe bezpośrednio do sklepów.

Sieć Mila stawia na rozwój kluczowych kategorii i dynamicznie je rozwija. Tak też będzie w sklepie przy ul. Nakielskiej 213, – W zmodernizowanej placówce oprócz zmiany stoiska piekarniczo-cukierniczego, gdzie klienci będą mogli kupić świeże pieczywo, ujrzą odnowioną ladę mięsno-wędliniarską, stoiska kasowe oraz samoobsługowe stoisko alkoholowe. Z okazji ponownego otwarcia odmienionego sklepu, zostaną przygotowane specjalne działania marketingowe tj.: kampania automobilowa, liczne degustacje przygotowywane z produktów, będących w ofercie asortymentowej sieci – informuje przedstawiciel sieci Mila.

Podobne wpisy

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail