Policja przejęła kilogram marihuany. Właściciel narkotyków zatrzymany
Dodano: 13.01.2023 | 12:36Na zdjęciu: Policja zabezpieczyła kilogram marihuany.
Fot. KMP Włocławek
Mężczyzna został zatrzymany za posiadanie znacznej ilości marihuany. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.
Włocławska policja podejrzewała, że jeden z mieszkańców miasta może mieć narkotyki w swoim aucie. W związku z tym, samochód 38-latka został przeszukany. Funkcjonariusze znaleźli tam worek foliowy z suszem roślinnym i zabezpieczyli go do dalszych badań. Okazało się, że był to kilogram marihuany.
38-latek został zatrzymany i doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Decyzją sądu mężczyzna spędzi 3 miesiące w tymczasowym areszcie. Za to przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
- Kolejna edycja Bydgoskiego Festiwalu Nauki! Przygotowano wiele atrakcji - 12 października 2023
- Nowe atrakcje nad Starym Kanałem Bydgoskim! Mają pojawić się jeszcze w tym roku - 12 października 2023
- Nowości w Multikinie! Odbędzie się kilka filmowych premier - 12 października 2023



















