Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaROZRYWKA I KULTURAKoncertyKayah zaśpiewała dla lekarzy. Koncert w hołdzie dla bohaterów walki z COVID-19 [ZDJĘCIA]
20.10.2022 | 11:44

Kayah zaśpiewała dla lekarzy. Koncert w hołdzie dla bohaterów walki z COVID-19 [ZDJĘCIA]

Zdjęcia: Urząd Marszałkowski

Odbył się koncert w hołdzie dla medyków za ich wysiłek włożony w ratowanie ludzi podczas pandemii. Wystąpiły Kayah, Anna Grzelak i Aga Twardowska.

W poniedziałek, 17 października 2022 roku w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu odbył się koncert „Dziękujemy – hołd dla medyków – hołd dla bohaterów walki z COVID-19”. Był on podziękowaniem za wysiłek, jaki personel medyczny włożył w ratowania zdrowia i życia mieszkańców podczas pandemii koronawirusa. Wydarzenie zostało zorganizowane przez samorząd województwa i uczestniczył w nim marszałek Piotr Całbecki.

Kayah, Anna Grzelak i Aga Twardowska wykonały utwory Marii Koterbskiej, Zdzisławy Sośnickiej i Kaliny Jędrusik z autorskiego koncertu “Dumne One”, którego premiera miała miejsce w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy. Na koncercie dla medyków muzykę zagrali Capella Bydgostiensis.

0 0 votes
Article Rating
Milena Wyrąbkiewicz
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Benc Benc 12
Benc Benc 12
10 miesięcy temu

A to w Toruniu śpiewała , to co nas to w Bydgoszczy obchodzi ?

Stary dziad
Stary dziad
10 miesięcy temu

Po pierwsze, nie było żadnej pandemii. W 2012 roku WHO zmieniło definicję pandemii i tyle w temacie.
Po drugie, właśnie dowiadujemy się że szczypawki przed niczym nie chroniły i nie chronią.
Po trzecie, lekarze i pielęgniarki dostawali niewiarygodnie wielkie pieniądze za to że jedli w pracy pizze, w czasie gdy chore starowinki mogły sobie kijkami w okna przychodni bezsilnie stukać.
Po czwarte, minister zdrowia zamykając szpitale i przychodnie przed chorymi zamordował w ciągu 24 miesięcy około 200.000 Polaków.
Kayah, a tak naprawdę niejaka Szczotka, powinna zaśpiewać piosenki ku pamięci zamordowanych przez Niedzielskiego, miałoby to sens.