Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIPo ponad 40 latach pracy pielęgniarki ze szpitala zakaźnego przeszły na emeryturę [ZDJĘCIA]
30.08.2022 | 12:53

Po ponad 40 latach pracy pielęgniarki ze szpitala zakaźnego przeszły na emeryturę [ZDJĘCIA]


Zdjęcia: nadesłane

W Wojewódzkim Szpitalu Obserwacyjno – Zakaźnym na emeryturę przeszły Halina Żurańska i Halina Świeciak. Zarówno pani Żurańska, która w zawodzie pielęgniarki pracowała 41 lat, jak i pani Świeciak, która pracowała 45 lat, większość zawodowego życia spędziły w szpitalu zakaźnym, a ostatnie 2 lata w nowo powstałym oddziale internistyczno – zakaźnym.

Jak twierdzi kierownik oddziału dr Paweł Rajewski, obie panie to wzór dla innych. Mimo ciężkiej pracy zawsze pomocne nie tylko dla lekarzy, ale przede wszystkim dla pacjentów. Ich wiedza, doświadczenie i zaangażowanie były szczególnie mocno przydatne podczas pandemii COVID-19.

W ostatni piątek obie panie, przechodzące na zasłużoną emeryturę, zorganizowały pożegnalne spotkanie w restauracji „Ogniem i Mieczem”. Zaprosiły na nie wszystkich przyjaciół, z którymi przyszło im przez ostatnie lata współpracować.

Dodajmy, że Halina Żurańska marzy teraz o podróżach, na pewno wybierze się w góry. Natomiast Halina Świeciak na emeryturze chce swój czas wolny poświęcić wnukom i spacerom z psem.

Dziękujemy za te lata pracy dla dobra całej rzeszy pacjentów Szpitala Zakaźnego i życzymy spełnienia marzeń w nowej rzeczywistości!

0 0 votes
Article Rating
Wojciech Szczapa Romanowski
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ban
ban
1 rok temu

Z jednej strony wielki szacun za wysiłek włożony w służbę zdrowia, ciężki kawałek chleba, z drugiej współczuję 45 lat w jednym miejscu pracy.

Stary dziad
Stary dziad
1 rok temu

Drugą z prawej bym zaszczepił ….

Powiązane treści