Porażka na koniec roku. Astoria rozbita w Poznaniu
Dodano: 17.12.2016 | 20:29Na zdjęciu: Mateusz Fatz zdobył w sobotę 10 punktów.
Fot. ST
W ostatnim tegorocznym meczu koszykarze Astorii Bydgoszcz przegrali na wyjeździe z Bofarmem Basketem Poznań 59:87. W piętnastu dotychczasowych spotkaniach zespół prowadzony od niedawna przez Jerzego Chudeusza zdobył 19 punktów i plasuje się na przedostatnim miejscu w tabeli. W następnym meczu, 8 stycznia, zagra w Lesznie z Polonią 1912.
15. kolejka I ligi
BIOFARM BASKET POZNAŃ – ASTORIA BYDGOSZCZ 87:59 (20:11, 20:13, 22:20, 25:15)
Astoria: Krefft 12, Szyttenholm 11, Fatz 10, Czyżnielewski 6, Barszczyk 5, Motel 4, Gospodarek 3, Dąbek 3, Derda 3, Laydych 2.
- Umowa o pracę czy cywilnoprawna? – eksperci opowiedzą o przyszłości zatrudnienia - 12 czerwca 2026
- Wypadek na wjeździe do Bydgoszczy. Korek jest ogromny! [ZDJĘCIA] - 11 czerwca 2026
- To będzie wyjątkowy weekend. Święto literatury w Bydgoszczy! - 10 czerwca 2026
















![Enea ABRAMCZYK Astoria zwycięża w lidze. Pewna wygrana z Miners Katowice [ZDJĘCIA] 7-04-2026_koszykówka_Pekao I Liga Koszykarzy_Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz – Miners Katowice_Marcin Nowakowski, Mateusz Pluta – SF](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2026/04/7-04-2026_koszykowka_Pekao-I-Liga-Koszykarzy_Enea-Abramczyk-Astoria-Bydgoszcz-Miners-Katowice_Marcin-Nowakowski-Mateusz-Pluta-SF-150x150.jpg)



