Bydgoszcz
20C
Niebo częściowo zachmurzone
81% wilgotność
Wiatr: 3km/h SW
H 22 • L 19
24C
Pt
24C
Sob
22C
Nd
22C
Pon
21C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaTransfery – IV liga kujawsko-pomorska

Transfery – IV liga kujawsko-pomorska

Lista transferów w klubach IV ligi kujawsko-pomorskiej. W przypadku transferów jeszcze niepotwierdzonych, obok nazwiska zamieszczamy znak zapytania.

Kluby IV ligi rozpoczęły przygotowania do rundy wiosennej na początku stycznia. Wznowienie rozgrywek zaplanowano na 13/14 marca. Po dwóch kolejkach zespoły zostaną podzielone na dwie grupy – mistrzowską (drużyny z miejsc 1-7) oraz spadkową (drużyny z miejsc 8-21).

Po rundzie jesiennej liderem tabeli jest Zawisza Bydgoszcz, która ma trzy punkty przewagi nad Włocłavią Włocławek i Liderem Włocławek. Najbardziej zagrożone spadkiem są KS Brzoza, Orlęta Aleksandrów Kujawski i Kujawiak Kowal.

Wiesz o transferze, którego nie mamy na liście? Napisz na redakcja@metropoliabydgoska.pl lub na numer telefonu 79 49 03 975.


zawisza bydgoszcz herb

Zawisza Bydgoszcz

Przybyli: trener Piotr Kołc, Oskar Furst (Wigry Suwałki), Ariel Jastrzembski (Pomorzanin Toruń), Cyprian Maciejewski (Olimpia Grudziądz), Enriko Witczak, Jakub Nowak (drużyny młodzieżowe Zawiszy),

Ubyli: trener Przemysław Dachtera, trener Sławomir Bigalke (GLKS Dobrcz-Wudzyn), Artur Cielasiński (koniec kariery), Dawid Orlicki (Chełminianka Chełmno), Jakub Hoffmann (BKS Bydgoszcz)


wloclavia wloclawek herb pngWłocłavia Włocławek

Przybyli: Maciej Jankowski (Lech Rypin)

Ubyli: Maciej Kasiński, Mateusz Dewil (obaj Tłuchovia Tłuchowo – wypożyczenie), Bartłomiej Grube (Kujawianka Izbica Kujawska)

 


lider wloclawek herb


Lider Włocławek

Przybyli:

Ubyli: trener Robert Szwarc (RKS Radomsko), trener Michał Baiński (RKS Radomsko – asystent)

 


sportis łochowo


Sportis Social Football Club

Przybyli: Dylan Ruiz-Diaz (bez klubu), Paweł Ciesłowski (Unia Solec Kujawski)

Ubyli: Mikołaj Reclaf (GKS Jastrzębie), Denis Janu (FC Floresti), Wiktor Majchrzak, Kacper Osiński (obaj BKS Bydgoszcz)

 


chemik bydgoszcz herb png
Chemik Moderator Bydgoszcz

Przybyli: Franciszek Marzec (Pomorzanin Toruń)

Ubyli:

 


kujawianka izbica herb pngKujawianka Izbica Kujawska

Przybyli: Bartłomiej Grube (Włocłavia Włocławek)

Ubyli:

 


legia chelmza herb pngLegia Chełmża

Przybyli:

Ubyli: Daniel Widz (Wda Świecie)

 


herb pogon mogilnoPogoń Mogilno

Przybyli: Bartłomiej Delekta (Cuiavia Inowrocław)

Ubyli: Robert Pepliński (Mieszko Gniezno), Kamil Wysocki (szuka klubu), Hubert Siwa (Zjednoczeni Trzemeszno – powrót z wypożyczenia)

 


SpartaHerbSparta Brodnica

Przybyli:

Ubyli:

 


herb bks bydgoszczBudowlany KS Bydgoszcz

Przybyli: Nikodem Zatorski (Start Warlubie), Axel Megger (KS Brzoza), Jakub Hoffmann (Zawisza Bydgoszcz), Kacper Osiński (Sportis Łochowo), Wiktor Majchrzak (Sportis Łochowo), Dominik Woźniak (Gwiazda Bydgoszcz), Oskar Andrzejewski (Chełminianka Chełmno)

Ubyli: Piotr Siekirka (Unia Janikowo), Arkadiusz Piskorski (Unia Solec Kujawski)

 


unia gniewkowo herbUnia Gniewkowo

Przybyli:

Ubyli:

 


herb wda swiecieWda Świecie

Przybyli: trener Mariusz Gralak, Bartosz Piotrowski (Kotwica Kołobrzeg), Miłosz Waszczuk (Pomorzanin Toruń), Daniel Widz (Legia Chełmża)

Ubyli: trener Dariusz Jackiewicz, Sebastian Szabłowski (Olimpia Grudziądz), Olaf Wójtowicz (Start Pruszcz)

 


lech rypin

Lech Rypin

Przybyli: trener Damian Łukasik, Błażej Dąbrowski (Kaszubia Kościerzyna), Błażej Radomski (Jeziorak Iława)

Ubyli: trener Maciej Niedbalski, trener Piotr Buchalski, Maciej Jankowski (Włocłavia Włocławek), Daniel Osiecki (Olimpia II Grudziądz), Jakub Wrzosiński (Potok Kamionka Sopot)

 


herb chełminianka chelmnoChełminianka Chełmno

Przybyli: trener Rafał Baranowski, trener Adam Szulc (Wojownik Wabcz), Dawid Orlicki (Zawisza Bydgoszcz), Adam Cieśliński (Gwiazda Starogród)

Ubyli: trener Patryk Zarosa (Pomorzanin Toruń), Jakub Przybylak (Cuiavia Inowrocław), Oskar Andrzejewski (BKS Bydgoszcz)

 


Cuiavia Inowroclaw herb
Cuiavia Inowrocław

Przybyli: trener Daniel Osiński, Damian Adamski (powrót po kontuzji), Jakub Przybylak (Chełminianka Chełmno) Gabriel (AC Nacional), Vinicius, Maksymilian Wołczek (MUKS CWZS Bydgoszcz), Tomasz Detmer (Fala Świekatowo), Oliwier Kowalczyk (Pomorzanin Toruń), Kacper Panek (Unia Janikowo)

Ubyli: trener Tomasz Drobny, Bartłomiej Delekta (Pogoń Mogilno), Mikołaj Ruta, Wojciech Springer (Gopło Kruszwica)

 


start pruszcz herbStart Pruszcz

Przybyli: trener Damian Ejankowski, Oleksandr Kostiuk (Wierzyca Pelplin), Kacper Sapa (Unia Solec Kujawski), Olaf Wójtowicz (Wda Świecie), Maciej Górzyński (Victoria Koronowo), Jakub Andres,

Ubyli: trener Marcin Wanat, Klaudiusz Gołata (KS Brzoza)

 


kowal herbKujawiak Kowal

Przybyli: trener Łukasz Ramza, Jakub Stawicki (Łokietek Brześć Kujawski)

Ubyli: trener Anatolij Krawczuk

 


orleta aleksandrow herbOrlęta Aleksandrów Kujawski

Przybyli:

Ubyli:

 


ks brzoza herb

Klub Sportowy Brzoza

Przybyli: trener Robert Pielesiak, Mateusz Łuczak (Legia Strzelce), Maksim Tymchenko, Oskar Ignatowski (Dąb Barcin), Michał Iwicki (Mustang Ostaszewo), Bartosz Cybulski, Radosław Lewandowski (obaj Ziemowit Osięciny), Klaudiusz Gołata (Start Pruszcz), Bartosz Pindel

Ubyli: trener Mariusz Raczkowski (Noteć Łabiszyn), Oskar Raczkowski (Noteć Łabiszyn), Kamil Koronowski (Noteć Łabiszyn), Kazimierz Kostkowski (Zamek Gołańcz), Mateusz Baj (Piaski Bydgoszcz), Łukasz Retlewski (Noteć Łabiszyn), Piotr Krysiak, Kacper Prusakowski (obaj Gwiazda Bydgoszcz), Axel Megger (BKS Bydgoszcz)