Bydgoszcz
17C
Niebo częściowo zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 2km/h SSW
H 18 • L 15
22C
Pt
17C
Sob
20C
Nd
13C
Pon
12C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesZnamy datę otwarcia Outlet Center Bydgoszcz!
Outlet Center Bydgoszcz
07.05.2018 | 14:11

Znamy datę otwarcia Outlet Center Bydgoszcz!

Kończą się prace budowlane przy Oultet Center Bydgoszcz.

Na zdjęciu: Wizualizacja obiektu.

Fot. mat. prasowe

Znamy datę otwarcia Outlet Center Bydgoszcz! Centrum wyprzedażowe przy ulicy Fordońskiej ruszy pod koniec maja.

Jak udało nam się ustalić, centrum zostanie otwarte dla klientów w sobotę, 26 maja. Informację potwierdzili przedstawiciele galerii. Uroczyste otwarcie nastąpi dwa dni wcześniej – w czwartek, 24 maja.

Budowa centrum handlowego rozpoczęła się latem zeszłego roku. W hali o powierzchni 15 tysięcy mkw. powstanie blisko 100 sklepów znanych marek, m.in. Nike, Adidas, Reebok, Puma, New Balance, Home & Cook, Dajar czy Monnari. Największym najemcą Outlet Center będzie CCC, które w Bydgoszczy otworzy pierwszy w Polsce sklep w nowym koncepcie.


CZYTAJ WIĘCEJ: CCC największym najemcą Outlet Center


W Outlet Center Bydgoszcz swój piąty salon w Bydgoszczy otworzy też Media Expert. Istniejąca od 2002 roku sieć elektromarketów wynajęła w powstającym centrum handlowym powierzchnię 800 metrów kwadratowych.

Warto dodać, że przedstawiciele firmy zapowiedzieli kolejne inwestycje związane z outletem. W ramach drugiej fazy projektu powstanie park handlowy – stąd też w materiałach promocyjnych pojawia się nazwa Smart Outlet Center Bydgoszcz. Niebawem rozpoczną się też kolejne inwestycje drogowe związane z powstaniem centrum – przebudowane zostaną skrzyżowania Fordońskiej z Niewiteckiego i Inflancką, a także budowa dróg dojazdowych wokół centrum. Przedstawiciele urzędu miasta doszli do porozumienia z firmą Mark-Rol, która przeniesie się na pobliską działkę przy ulicy Włościańskiej, na której niegdyś znajdowała się stacja CPN – WIĘCEJ O KONFLIKCIE.

Niebawem w Bydgoszczy ma też powstać kolejny sklep wyprzedażowy – od kilkunastu miesięcy znane są plany przekształcenia Galerii Glinki przy ul. Jana Pawła II w Metropolitan Outlet. Zimą galeria zmieniła właściciela – została nim spółka Metropolitan Investment. Jej przedstawiciele na naszych łamach zapowiadali, że przebudowa obiektu ma ruszyć w drugim kwartale tego roku.


Powiązane treści