Bydgoszcz
19C
Przelotne opady
63% wilgotność
Wiatr: 6km/h SW
H 20 • L 18
15C
Czw
8C
Pt
8C
Sob
9C
Nd
9C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleMobilny monitoring znowu w akcji. Policyjne działania na ulicy Fordońskiej [ZDJĘCIA]
04.06.2017 | 12:31

Mobilny monitoring znowu w akcji. Policyjne działania na ulicy Fordońskiej [ZDJĘCIA]

Działania prowadzili funkcjonariusze z bydgoskiej drogówki...

Na zdjęciu: Mobilne Centrum Monitoringu zostało użyte na terenie miasta już kolejny raz.

Fot. KWP Bydgoszcz

Niestosowanie się do wskazań sygnalizacji świetlnej to jedno z najczęściej popełnianych, i to zarówno przez kierowców, jak i przez pieszych, wykroczeń. W miniony czwartek policjanci wykorzystali Mobilne Centrum Monitoringu, aby dokumentować je u zbiegu ulic: Fordońskiej oraz Fabrycznej.

CZYTAJ TAKŻE: Wielki Brat znowu w akcji. W centrum miasta posypały się mandaty [ZDJĘCIA]

Dzięki kamerom funkcjonariusze bydgoskiej „drogówki” mieli możliwość rozliczania osób, które łamały przepisy w jednym z newralgicznych miejsc, gdzie krzyżuje się trasa łącząca centrum miasta z Fordonem oraz dojazd do licznych punktów i centrów handlowych. W czwartek przed południem MCM wychwytywało kierowców ignorujących światła, a kilkaset metrów dalej patrol zatrzymywał ich, wyciągając konsekwencje wobec niezdyscyplinowanych zmotoryzowanych.

Była to kolejna odsłona akcji, gdzie policjantom w pracy pomagały kamery. Przypomnijmy, że kilka tygodni temu prowadzili oni podobne działania w rejonie placu Poznańskiego oraz ulicy Grunwaldzkiej. Mandatami za każdym razem ukaranych zostaje od kilku do kilkunastu osób.

Wydział Ruchu Drogowego zapowiada kontynuację akcji na terenie Bydgoszczy.


Powiązane treści