Bydgoszcz
1C
Niebo głównie zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h E
H 2 • L 0
2C
Nd
2C
Pon
2C
Wt
1C
Sr
1C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleNarkotyki, kajdanki i replika policyjnej legitymacji znalezione u 20-letniego bydgoszczanina
narkotyki bydgoszcz
28.03.2019 | 18:50

Narkotyki, kajdanki i replika policyjnej legitymacji znalezione u 20-letniego bydgoszczanina

Na zdjęciu: Przedmioty znalezione w mieszkaniu 20-latka.

Fot. KWP Bydgoszcz

Ponad 260 gramów narkotyków znaleziono w mieszkaniu jednego z bydgoszczan. Zatrzymany 20-latek posiadał też kajdanki i replikę policyjnej legitymacji.

Kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy ustalili, że jeden z mieszkańców Bydgoszczy może posiadać znaczne ilości narkotyków. Po zebraniu informacji na temat podejrzanego, funkcjonariusze przystąpili do realizacji. Zatrzymali oni 20-letniego mężczyznę, kiedy wychodził z pracy. Następnie udali się z nim do jego miejsca zamieszkania. Tam, podczas przeszukań pomieszczeń, znaleźli plastikowy pojemnik z marihuaną, porcję amfetaminy oraz elektroniczną wagę. Łącznie zabezpieczyli ponad 260 g narkotyków. Ponadto, ujawnili replikę odznaki i legitymacji policyjnej oraz kajdanki i atrapy broni.

Mężczyzna został zatrzymany i dowieziony do policyjnego aresztu. Dalej sprawą zajęli się śledczy z bydgoskiego Szwederowa, którzy przedstawili podejrzanemu zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Sąd przychylił się do wniosku prokuratury i aresztował 20-latka na dwa miesiące. Teraz czeka go proces.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści