[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Papito Cuban Food. Piąty lokal zagości w Hali Targowej

Dodano: 18.09.2022 | 20:22

Na zdjęciu: Ogłoszono kolejnego najemcę w Hali Targowej.

Fot. wizualizacje / źródło: Urząd Miasta Bydgoszcz

Poznaliśmy już piątą restaurację, która zagości w rewitalizowanej Hali Targowej. Jak już informowaliśmy, otwarcie planowane jest jeszcze w tym roku.

Jak zapowiadał wcześniej Patryk Maćkowiak z Net2b, do dyspozycji klientów oddane zostaną trzy poziomy – piwnica, parter i antresola. W podziemiach zabytkowego gmachu przy Magdzińskiego powstanie przestrzeń do organizacji wydarzeń (przede wszystkim kulturalnych) i browar rzemieślniczy, położony w środkowej części kondygnacji, tuż obok historycznego dziedzińca. Parter, czyli główny poziom hali, będzie otwartą, wspólną przestrzenią gastronomiczną – tak zwanym food hallem – dla różnych tematycznie kuchni. Znajdzie się tam też cocktail bar, pełniący również funkcję sceny dla muzyków. 12 lokali o powierzchni od 12 do 28 mkw. będzie usytuowanych po obu stronach hali, a część konsumpcyjna znajdzie się na środku. Na poziomie zero także przewidziano strefę wydarzeń, a także bazar.

Papito Cuban Food w Hali Targowej

Operator Hali Targowej – firma Net2b ogłosiła w niedzielę (18 września), jaki kolejny lokal będzie znajdował się w Hali Targowej. To Papito Cuban Food – lokal, który – jak czytamy w komunikacie operatora – powstał z zamiłowania do gorących i egzotycznych klimatów, a właściciele restauracji z kuchnią są związani od kilkunastu lat.

Papito Cuban Food wcześniej otworzyło się m.in. w Gdańsku, gdzie podbiło serca klientów wyjątkowymi pozycjami w menu, którymi są m.in. kanapka Cubanos, Cuban Fried Chicken, frytki z Juki (Yuca Frita), tostones – placki z zielonego banana czy churros z czekoladą. – Przyszedł czas, aby rozwinąć skrzydła i kontynuować egzotyczny i ekstrawagancki koncept w Hali Targowej – informuje operator hali.

Będzie to piąta restauracja, jaka otworzy się w zrewitalizowanej Hali Targowej. Operator wcześniej przekazał, że uruchomione zostaną Noto Ramen, Burger Park, Maxicali Taco i Yaki Maki Sushi. Otwarcie zrewitalizowanego obiektu jest planowane w grudniu br.

Papito Cuban Food. Piąty lokal zagości w Hali Targowej
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jan
Jan
4 miesięcy temu

Czy ktoś będzie wreszcie promował nasz region? Kujawskie,pomorskie,chełmińskie,kociewskie,dobrzyńskie nie podoba się? Czy za trudne i za nudne? To jest promowanie regionu?

Kujawiak
Kujawiak
4 miesięcy temu

Janie, kolejne 10 stoisk to już będzie tylko gęsina i czernina. Regionalna. 😉