Tragiczny wypadek na DK25. Nie żyje kobieta [ZDJĘCIA]
Dodano: 18.06.2019 | 12:13Na zdjęciu: Kierująca autem osobowym uderzyła w drzewo.
Fot. KPP Inowrocław
Do tragicznego wypadku doszło we wtorek przed południem na drodze krajowej nr 25. W miejscowości Jaksice samochód uderzył w drzewo. Nie żyje 63-letnia kobieta.
Strażacy poinformowali o wypadku o godz. 10:28. W Jaksicach w powiecie inowrocławskim samochód osobowy uderzył w drzewo i zapalił się. Kierująca kobieta została wydobyta z auta i rozpoczęto reanimację. Niestety, nie przyniosła ona skutku i poszkodowana zmarła.
Na miejsce wysłano m.in. trzy zastępy straży pożarnej. Droga jest obecnie zablokowana.
- Wypadek na wjeździe do Bydgoszczy. Korek jest ogromny! [ZDJĘCIA] - 11 czerwca 2026
- To będzie wyjątkowy weekend. Święto literatury w Bydgoszczy! - 10 czerwca 2026
- Akademia Chemika zaprasza na półkolonie. Piłka nożna i wiele innych atrakcji - 10 czerwca 2026


















![Wypadek na drodze krajowej. Dzieci wśród rannych [ZDJĘCIA] 25-04-2026_wypadek DK15 Latkowo_KPP Inowrocław](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2026/04/25-04-2026_wypadek-DK15-Latkowo_KPP-Inowroclaw-1-150x150.jpg)




