[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacje„Żuki” zachęciły do zabawy. Za nami kolejna Potańcówka nad Kanałem Bydgoskim [ZDJĘCIA]
09.08.2022 | 18:42

„Żuki” zachęciły do zabawy. Za nami kolejna Potańcówka nad Kanałem Bydgoskim [ZDJĘCIA]

Zdjęcia: Fotopstryk Usługi Fotograficzne

W minioną sobotę na polanie przy siedzibie Gwiazdy odbyła się kolejna Potańcówka nad Kanałem Bydgoskim – do wspólnej zabawy zachęcał znany bydgoski zespół Żuki.

Potańcówka nad Kanałem Bydgoskim to kolejny cykl darmowych wydarzeń, który tego lata odbywa się w rejonie Kanału Bydgoskiego. Ich organizacja jest możliwa dzięki głosom mieszkańców na projekt społeczny zgłoszony w ubiegłorocznej edycji Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.

W minioną sobotę, na polanie przy VI śluzie, obok obiektów Gwiazdy (Bronikowskiego 45) zagrał słynny zespół Żuki, który w tym roku obchodzi jubileusz 35–lecia działalności. Nie zabrakło zatem symbolicznego tortu dla członków formacji. Żuki porwały do tańca wielu mieszkańców, a wspólna zabawa trwała do nocy.

Ostatnia impreza, w rytmie lat 80. i 90., odbędzie się 19 sierpnia o godzinie 19:00 na placu tanecznym w rejonie pętli tramwajowej Wilczak. Poprowadzi ją doświadczony DJ i wodzirej Piotr Wardowski.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Filmowe zwieńczenie cyklu Kanał Kultura z muzyką na żywo [ZDJĘCIA]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments