[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Kolejny lokal gastronomiczny w Hali Targowej. Jakie jedzenie będzie serwować?

Dodano: 12.01.2023 | 20:57

Na zdjęciu: W Hali Targowej powstanie pizzeria.

Fot. Szymon Fiałkowski

W Hali Targowej powstanie kolejny lokal gastronomiczny. Nadal nie zostały ogłoszone żadne stoiska handlowe.

Operator Hali Targowej w Bydgoszczy ogłosił kolejną restaurację, która powstanie w tym miejscu. Będzie to już jedenasty lokal gastronomiczny funkcjonujący w budynku na rogu ul. Podwale i ul. Magdzińskiego. Natomiast nadal nie pojawiły się żadne informacje dotyczące stoisk handlowych i usługowych, które miały zająć minimum 40% całej hali.

Kolejnym ujawnionym lokalem gastronomicznym będzie Pizza Corner. Jest to jeden z kilku projektów street-foodowych realizowanych przez spółkę Stay inn. Powstał on w 2018 roku w “100czni” w Gdańsku.

Pizza Corner będzie małą pizzerią mieszczącą się w rogu obiektu. W menu znajdą się różnego rodzaju pizze na cienkim cieście z m.in. pepperoni, salami, pancettą na białym sosie, chorizo czy pastą truflową. Serwowane będą również pizze wegetariańskie. W Gdańsku lokal funkcjonuje sezonowo od maja do końca września, natomiast w Hali Targowej będzie otwarty przez cały rok.

Dziesięcioma wcześniej ogłoszonymi lokalami są:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments